DRICKABACKAR, 8 dlr, 1900-tal, B.la Pripps.

4389560. DRICKABACKAR, 8 dlr, 1900-tal, B.la Pripps.

Höjd ca 24 cm, 36x36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 24 cm, 36x36 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 307