HJÄLM, Schweizisk.

HJÄLM, Schweizisk.
4389455. HJÄLM, Schweizisk.

Höjd ca 17 cm
Bredd ca 31 cm
Djup ca 24 cm.

repor, nött, använt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4389455. HJÄLM, Schweizisk.

Höjd ca 17 cm
Bredd ca 31 cm
Djup ca 24 cm.

repor, nött, använt slitage.

Antal besök: 214