ACKE OLDENBURG. "Porträtt av K".

4389445. ACKE OLDENBURG. "Porträtt av K".

Blandteknik på papper, 55 x 69 cm, inklusive ram 73 x 88 cm. Signerad Acke Oldenburg och daterad 1973, med dedikation Till Tessie 1973 a verso.

PROVENIENS:
Ur konstnärens kvarlåtenskap.

Ej examinerad ur ram.

Tema

Acke Oldenburg - en säregen bildvärld

Gör en kostnadsfri värdering!

PROVENIENS:
Ur konstnärens kvarlåtenskap.

Ej examinerad ur ram.

Tema

Antal besök: 331