HUGGARE, m/1748-1856.

HUGGARE, m/1748-1856.
4389421. HUGGARE, m/1748-1856.

Med balja i läder.
Längd ca 75 cm.

Bruks- och åldersslitage. Repor och fläckar. Nagg och löst grepp. Passar inte riktigt i balja. Skada på doppsko.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med balja i läder.
Längd ca 75 cm.

Antal besök: 473