RUNE WAHLSTRÖM. olja på pannå, blom stilleben, signerad.
438938. RUNE WAHLSTRÖM. olja på pannå, blom stilleben, signerad.
35 x 27 cm.
små ytfläcar.
Gör en kostnadsfri värdering!
35 x 27 cm.
små ytfläcar.
Herrljunga Auktionsverk
614