FIGURIN, terrakotta, Ipsens Enke, Danmark.

4389328. FIGURIN, terrakotta, Ipsens Enke, Danmark.

Barn med nallebjörn.

Bredd ca 13 cm. Djup ca 11 cm. Höjd ca 30 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Avslag på tår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Barn med nallebjörn.

Antal besök: 213