STOL, "Eker", Gillis Lundgren, IKEA, 1960-tal.

438924. STOL, "Eker", Gillis Lundgren, IKEA, 1960-tal.

Svängd rygg med spjälor. Gräddvit.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 14 910