MEDIABÄNK, 2000-tal.

MEDIABÄNK, 2000-tal.
4389209. MEDIABÄNK, 2000-tal.

Valnötsfanerad. Längd 100, djup 40, höjd 37 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
4389209. MEDIABÄNK, 2000-tal.

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 381