RÖKELSEBRÄNNARE. Mässing, 1900-tal.

4389180. RÖKELSEBRÄNNARE. Mässing, 1900-tal.

Höjd 16 cm, diameter ca 7 cm.

Bruks-och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm, diameter ca 7 cm.

Antal besök: 163