ROTTINGSOFFA, 1900/2000-tal.

ROTTINGSOFFA, 1900/2000-tal.
4389164. ROTTINGSOFFA, 1900/2000-tal.

Längd 192 cm.
Djup 76 cm.
Höjd 76 cm.
Sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage. Smärre skador på rotting.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 192 cm.
Djup 76 cm.
Höjd 76 cm.
Sitthöjd 43 cm.

Antal besök: 1 572