FIOL med stråke, 1900-talets första hälft.

4389163. FIOL med stråke, 1900-talets första hälft.

Längd ca 60 cm.
Bredd ca 21 cm.

Slitage & skador.
Lösa delar, oklart om komplett.
Säljes som reporationsobjekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 60 cm.
Bredd ca 21 cm.

Slitage & skador.
Säljes som reporationsobjekt.

Antal besök: 315