BJÄLLROR. 5 st. Gulmetall. 1900-tal.

4389118. BJÄLLROR. 5 st. Gulmetall. 1900-tal.

Höjd 14-16 cm, diameter 6,5-9,3 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 103