PIEDESTAL, ek, 1900-talets början.

4389057. PIEDESTAL, ek, 1900-talets början.

Toppen ca 28 x 26,6 cm.
Vid fot ca 29 x 29, höjd ca 77,5 cm.

Bruksslitage, torrsprickor, toppskiva möjligen med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Toppen ca 28 x 26,6 cm.

Antal besök: 392