KANDELABER & LJUSSTAKAR, 5 st, mässing & malm.

4388926. KANDELABER & LJUSSTAKAR, 5 st, mässing & malm.

Ett par malmljusstakar daterade 1976.
Ett par ljusstakar med orientalisk dekor, mässing/gulmetall.
Kandelaber för tre ljus i mässing.

Transportinfo: 25x25x25 cm.

Ålder- och bruksrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Transportinfo: 25x25x25 cm.

Antal besök: 154