4388926. KANDELABER & LJUSSTAKAR, 5 st, mässing & malm.
Ett par malmljusstakar daterade 1976.
Ett par ljusstakar med orientalisk dekor, mässing/gulmetall.
Kandelaber för tre ljus i mässing.
Transportinfo: 25x25x25 cm.
Ålder- och bruksrelaterat slitage.