KÖKSREDSKAP, 1950-TAL.

KÖKSREDSKAP, 1950-TAL.
4388908. KÖKSREDSKAP, 1950-TAL.

Cirka 1950-talets köksenhet med en utdragbar frukostbar, ommålad i gult och vitt, de tre lådorna ovanför två uppsättningar skjutdörrar avslöjar olika hyllor, 126 cm höjd, 106,5 cm bredd, 40,5 cm djup.

I bra övergripande skick med några märken och slitage i proportion till ålder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 347