PALL, vitmålad, 1900-talets mitt.

4388893. PALL, vitmålad, 1900-talets mitt.

Längd 44, bredd 31, höjd 42 cm.

Bruksslitage, senare målad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, senare målad.

Antal besök: 150