SIDOBORD, lövträ, "Futura-serien", David Rosén, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt.

438886. SIDOBORD, lövträ, "Futura-serien", David Rosén, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt.

Brickmärkt.
Längd 66 cm, bredd 43,5 cm, höjd 52,5 cm.

Bruksslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brickmärkt.

Antal besök: 316