VAS med glasinsats, metall.

VAS med glasinsats, metall.
4388796. VAS med glasinsats, metall.

Bredd 22 cm.
Djup 20 cm.
Höjd 51,5 cm.

Bruks- samt åldersslitage, lagning metall, litet nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 22 cm.
Djup 20 cm.
Höjd 51,5 cm.

Antal besök: 201