SKRIVBORDSLAMPA, plåt krom och läder, "Modell 781", Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-tal.

438873. SKRIVBORDSLAMPA, plåt krom och läder, "Modell 781", Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-tal.

Svartlackerad plåtskärm, stomme i krom med fot klädd i svart läder. Reglerbar höjd.

Bruksslitage. Raster saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Raster saknas.

Antal besök: 1 771