MATBORD, NC-möbler, 1999.

MATBORD, NC-möbler, 1999.
4388696. MATBORD, NC-möbler, 1999.

Björk. En iläggsskiva á 50 cm. Längd ca 140 (total längd ca 190), bredd 100, höjd 72 cm.

Bruksslitage. Märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 692