LARS RYDSTRÖM. AKVARELL, på papper, signerad.

4388673. LARS RYDSTRÖM. AKVARELL, på papper, signerad.

höjd 24 cm, bredd 35 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 24 cm, bredd 35 cm.

mindre åldersslitage.

Adress

Polhemsgatan 28
392 39 Kalmar
Sverige

Placering
Fack 10
Antal besök: 181