MATTA, TÄBRIZ, SIGNERAD.

MATTA, TÄBRIZ, SIGNERAD.
4388638. MATTA, TÄBRIZ, SIGNERAD.

Mått: 300x196cm.

Långsidor med mindre slitage. Mindre bruksslitage. Fläckar kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 300x196cm.

Antal besök: 784