YTTERFODER. 1900-tal.

YTTERFODER. 1900-tal.
4388585. YTTERFODER. 1900-tal.

Höjd ca 30 cm.
Diameter ca 33 cm.

Bruksslitage samt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 30 cm.
Diameter ca 33 cm.

Bruksslitage samt nagg.

Antal besök: 376