GLAS, 17-delar, etsad dekor.

GLAS, 17-delar, etsad dekor.
4388566. GLAS, 17-delar, etsad dekor.

11 vinglas
Höjd ca 16 cm
Diameter ca 7,5 cm
Snaps
Höjd ca 11 cm
Diameter ca 5 cm.

Repor, använt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 vinglas
Höjd ca 16 cm
Diameter ca 7,5 cm
Snaps
Höjd ca 11 cm
Diameter ca 5 cm.

Repor, använt slitage.

Antal besök: 244