ULLA GÖRANSSON. KOMPOSITION, TVÅ STYCKEN.

4388563. ULLA GÖRANSSON. KOMPOSITION, TVÅ STYCKEN.

Olja på duk.
Signerade.
Bildmått: 30x30cm.
Rammått: 34x34cm.

Ramar med ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk.
Signerade.
Bildmått: 30x30cm.
Rammått: 34x34cm.

Ramar med ytslitage.

Antal besök: 589