Oval bordsskiva i fanerat ädelträ, mahogny, med högglanspolerad yta. Centralt placerad balusterformad pelare på fyrdelad fot med svängda ben.
Höjd 73 cm 112 x 80 cm.
Mindre bruksslitage
Skivan lös, skruvar medföljer.
Höjd 73 cm 112 x 80 cm.
Mindre bruksslitage