PELARBORD, 18-1900-tal.

PELARBORD, 18-1900-tal.
4388502. PELARBORD, 18-1900-tal.

Oval bordsskiva i fanerat ädelträ, mahogny, med högglanspolerad yta. Centralt placerad balusterformad pelare på fyrdelad fot med svängda ben.

Höjd 73 cm 112 x 80 cm.

Mindre bruksslitage
Skivan lös, skruvar medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 73 cm 112 x 80 cm.

Mindre bruksslitage

Antal besök: 213