ALBERT ENGSTRÖM, böcker, "Skrifter av Albert Engström", 15 volymer.

4388468. ALBERT ENGSTRÖM, böcker, "Skrifter av Albert Engström", 15 volymer.

A. Bonniers Förlag, 1948
Band av skinn med förgylld ryggprägling
Övre guldsnitt.

Åldersslitage, ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

A. Bonniers Förlag, 1948
Övre guldsnitt.

Antal besök: 274