RING, sk helalliansring, troligen platina med diamanter och safirer, 1930-tal, vikt ca 4,1 gram.

438842. RING, sk helalliansring, troligen platina med diamanter och safirer, 1930-tal, vikt ca 4,1 gram.

Storlek ca 17.

Slitage, en safir saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek ca 17.

Slitage, en safir saknas.

Antal besök: 957