ULLA GÖRANSSON. KOMPOSITION.

ULLA GÖRANSSON. KOMPOSITION.
4388395. ULLA GÖRANSSON. KOMPOSITION.

Olja på duk.
Signerad.
Bildmått: 79x50cm.
Rammått: 81x53cm.

Ram med ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk.
Signerad.
Bildmått: 79x50cm.
Rammått: 81x53cm.

Ram med ytslitage.

Antal besök: 285