GÖRAN HANSSON. ÄNGLANDSKAP.

GÖRAN HANSSON. ÄNGLANDSKAP.
4388385. GÖRAN HANSSON. ÄNGLANDSKAP.

Olja på pannå.
Signerad G. Hansson.
Bildmått: 64x54cm.
Rammått: 78x68cm.

Ram med ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på pannå.
Signerad G. Hansson.
Bildmått: 64x54cm.
Rammått: 78x68cm.

Ram med ytslitage.

Antal besök: 610