6 stolar
Rygghöjd 92 cm
Bord
Längd 150 cm
Bredd 100 cm
Höjd ca 78 cm
1 iläggsskiva medföljer, bredd 50,5 cm.
Bruksslitage. Repor.
6 stolar
Rygghöjd 92 cm
Bord
Längd 150 cm
Bredd 100 cm
Höjd ca 78 cm
Bruksslitage. Repor.