MATSALSMÖBEL, 7 delar, 19/2000-tal.

438833. MATSALSMÖBEL, 7 delar, 19/2000-tal.

6 stolar
Rygghöjd 92 cm

Bord
Längd 150 cm
Bredd 100 cm
Höjd ca 78 cm

1 iläggsskiva medföljer, bredd 50,5 cm.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 stolar
Rygghöjd 92 cm

Bord
Längd 150 cm
Bredd 100 cm
Höjd ca 78 cm

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 1 009