MATSKEDAR, silver, 8 st.

MATSKEDAR, silver, 8 st.
4388295. MATSKEDAR, silver, 8 st.

7 st modell "Gammal Fransk", längd ca 21,5 cm
1 st modell "Svensk", längd ca 21,5 cm
Total vikt ca 408 gram.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 408 gram.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 154