7 st modell "Gammal Fransk", längd ca 21,5 cm
1 st modell "Svensk", längd ca 21,5 cm
Total vikt ca 408 gram.
Bruksslitage, repor.
Total vikt ca 408 gram.
Bruksslitage, repor.