GJUTJÄRNSGRYTA, Husqvarna.

GJUTJÄRNSGRYTA, Husqvarna.
4388232. GJUTJÄRNSGRYTA, Husqvarna.

Höjd ca 14 cm
Bredd ca 28 cm
Djup ca19 cm.

repor, nött, använt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 14 cm
Bredd ca 28 cm
Djup ca19 cm.

repor, nött, använt slitage.

Antal besök: 201