R.W. BALL. BICKLEIGH, DEVON.

R.W. BALL. BICKLEIGH, DEVON.
4388178. R.W. BALL. BICKLEIGH, DEVON.

Olja på skiva, signerad, inramad storlek 49cm x 59cm;
SALCOME, DEVON, signerad B.T. Simmons,
olja på duk, inramad storlek 45cm x 55cm (2).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 155