RUNE PERSON. "Järvsö", blandteknik.

4388163. RUNE PERSON. "Järvsö", blandteknik.

blyerts och akvarell på papper. Signerad Rune Person. Motivmått ca 34x24 cm. (49x40 cm).

Ej examinerad ur ram.

Rune Person (1914–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Rune Person (1914–1990)

Antal besök: 306