RICHARD KRANTZ. Olja på duk, signerad.

4388125. RICHARD KRANTZ. Olja på duk, signerad.

64x53 cm (80.5x70cm).

Skada i duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

64x53 cm (80.5x70cm).

Skada i duk.

Antal besök: 214