LUFTGEVÄR, Daisy, Power Line 856.

4388102. LUFTGEVÄR, Daisy, Power Line 856.

4,5 mm (.177).

Längd ca 94 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

4,5 mm (.177).

Längd ca 94 cm.

Antal besök: 263