YRJÖ EDELMANN. Litografi, 7/150, signerad.

4388099. YRJÖ EDELMANN. Litografi, 7/150, signerad.

79.5 x 58.5 cm (81.5x60.5 cm).

Ej examinerad ur ram.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Antal besök: 318