MOLLY BARK. Stol, Meccano, osignerad.

4388009. MOLLY BARK. Stol, Meccano, osignerad.

Sitthöjd ca 43 cm.
Rygghöjd ca 92 cm.
Bredd ca 47 cm.

Sits något bockad. Repor och färgbortfall. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd ca 43 cm.
Rygghöjd ca 92 cm.
Bredd ca 47 cm.

Antal besök: 300