HANS RIPA. BLOMSTERSTILLEBEN.

HANS RIPA. BLOMSTERSTILLEBEN.
4388003. HANS RIPA. BLOMSTERSTILLEBEN.

Olja på duk.
Signerad.
Bildmått: 79x54cm.
Rammått: 94x69cm.

Ram med ytslitage. Mindre färgkrackeleringar. Duk med buckla. Fläckar.

Hans Ripa (1912–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk.
Signerad.
Bildmått: 79x54cm.
Rammått: 94x69cm.

Hans Ripa (1912–2001)

Antal besök: 505