LUFTGEVÄR, Diana, mod. 25.

LUFTGEVÄR, Diana, mod. 25.
4387997. LUFTGEVÄR, Diana, mod. 25.

Kaliber 4,5 mm.

Läng ca 97 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Repor och fläckar. Avslag bakre sikte.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaliber 4,5 mm.

Läng ca 97 cm.

Antal besök: 734