PALL, ergonomisk, snurrmodell, "Variér", Stokke.

4387987. PALL, ergonomisk, snurrmodell, "Variér", Stokke.

Höjd ca 55-80 cm, höj/sänkbar
Diameter fot 40 cm.

Repor på underrede
Övrigt smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 55-80 cm, höj/sänkbar
Diameter fot 40 cm.

Repor på underrede
Övrigt smärre slitage.

Antal besök: 333