GITARR silver vikt ca 21 gram.

4387894. GITARR silver vikt ca 21 gram.

Längd ca 8,5 cm.
Öppningsbar baksida.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 8,5 cm.
Öppningsbar baksida.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 205