VASER, 2st, Stålhane samt Atterberg, signerade.

4387871. VASER, 2st, Stålhane samt Atterberg, signerade.

Vas, Carl-Harry Stålhane, Rörstrand, höjd ca.22,5 cm
Vas, Ingrid Atterberg, Upsala Ekeby, höjd ca.18 cm.

Atterberg vas med mindre nagg, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 172