SAMLING SILVER, 5 delar, Vikt ca 469 gram.

4387681. SAMLING SILVER, 5 delar, Vikt ca 469 gram.

3 st saltkar med lock samt sked. Höjd ca 5 cm.
2 st pokaler. Höjd 12 cm.

Bruksslitage. Bucklor samt ojämnheter på pokalerna.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st pokaler. Höjd 12 cm.

Antal besök: 232