TOLV DALAHÄSTAR.

TOLV DALAHÄSTAR.
4387604. TOLV DALAHÄSTAR.

Delvis äldre.
Bland annat Nils Olsson och G. A. Olsson.
Höjd: 7-17cm.

Åldersrelaterat slitage, märken, repor, färgbortfall, någon med torrsprickor. En med limmat ansikte.

Gör en kostnadsfri värdering!
4387604. TOLV DALAHÄSTAR.

Delvis äldre.
Höjd: 7-17cm.

Antal besök: 639