JORDGLOB, Scan-Globe A/S, Danmark, 1970-tal.

438758. JORDGLOB, Scan-Globe A/S, Danmark, 1970-tal.

Invädig belysning. Höjd ca 44 cm.

Ej funktionstestad. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 907