MATTA, rölakan, osignerad, ca 240x172 cm.

4387553. MATTA, rölakan, osignerad, ca 240x172 cm.

Ca 240x172 cm exkl. fransar.

Större slitage. Skadade kanter. Smuts & fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 240x172 cm exkl. fransar.

Antal besök: 245