TIDNINGSHYLLA, trä och metall, Jugend, 1900-talets första hälft.
438743. TIDNINGSHYLLA, trä och metall, Jugend, 1900-talets första hälft.
Höjd 73 cm
Bredd 22 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 73 cm
Bredd 22 cm.
Bruksslitage.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
615