MATTA, Beluch, ca 169 x 93 cm.

4387429. MATTA, Beluch, ca 169 x 93 cm.

Dekor av djur och fåglar.

Bruksslitage, fläckar, kant och fransskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av djur och fåglar.

Antal besök: 203